Tiskárna LD.Print

Reklamní výšivka na konfekci

/inc/vysivka_na_konfekci/img/program.jpgVedle reklamního potisku je stěžejní čiností reklamní výšivka. Vyšíváme od kusových nákladů (zpravidla vzorků) po několika tisícové série. Podle nákladu, barevnosti a složitosti vzoru volíme vždy ekonomickou variantu druhu výšivky nebo kombinace s potiskem. Vyšíváme na jednohlavých i vícehlavých automatech předních světových výrobců. Nejčastěji vyšíváme na fleece zboží (mikiny, vesty, šály, ...) nebo na sportovní kšiltovky a pracovní oděvy, kde je výšivka technologicky i ekonomicky výhodnější, nežli potisk.

/inc/vysivka_na_konfekci/img/vysivka_new.jpgPřed samotnou výšivkou je pořeba vyrobit vyšívací program, který ovládá stroj. Jedná se o zásadní záležitost, která má vliv na výslednou kvalitu výrobku. Náš programátor s mnohaletou zkušeností nedovolí, aby "odfláknutý" program mnohdy zničil výsledný efekt typu "řídká výšivka", křivé kontury, nečitelné texty a podobně

Cena za výšivku se velice obtížně stanoví "obecně" - vždy se kalkuluje individuálně. Vycházíme z celkového času, který je dán složitostí výšivky, počtu a délky stehů, počtu odstřihů, způsob dokončení (žehlení, čištění, ...) a dále spotřeby pomocného materiálu (nitě, podkladové maeriály, fólie, ...). Obecně platí, že se malá jednoduchá výšivka při menším nákladu pohybuje kolem dvaceti korun. Výroba programu se účtuje dle složitosti vždy individuálně. Při prvozakázce účtujeme pouze poměrnou část, při opakovaných zakázkách se již výroba programu neúčtuje. Program však zůstává majetkem zhotovitele, a po dohodě je možno jej odkoupit za předem stanovenou cenu k volnému použití.

Ukázky reklamní výšivky

Potisk triček

Newsletter

Newsletter Přihlašte se k odběru novinek:

Kontaktní údaje

Tiskárna LD.PRINT, spol. s.r.o. Kubelíkova 1224 130 00 Praha 3

IČO: 26004615

telefon: +420 491 11 00 24 e-mail: info@ldprint.cz

více údajů...

Cenové akce

Nebyla nalezena žádná aktualita.

Novinky

Nebyla nalezena žádná aktualita.

© 2006 - 2019 Tiskárna LD.PRINT, Náchod (CZ) - optimalizováno pro Mozilla Firefox | webmaster | cis | návštěv | RSS

Tato stránka byla sestavena 24.8.2019 ve 07:44 na potisktricek.cz